סרום הזנה ושיקום לשיער Hair Serum חווי את הנוסחה הייחודית של סרום השיער העוצמתי שלנו. הסרום הזה פותח בקפידה כדי להזין ולהעניק לחות לקרקפת, להוסיף ברק לשיער, להעניק לו נפח ולהשאיר אותו רך ונעים. מועשר בשמן זית ושמן חוחובה, מחייה ומחזיר את חיוניות השיער. עם היתרונות הנוספים של ויטמין E סרום זה מתאים לשימוש יומיומי ולכל סוגי השיער, במיוחד לשיער יבש, צבוע או פגום. סרום לשיער גם מספק הגנה מפני החום של מייבשי השיער. הוראות שימוש: למרוח את הסרום על שיער לח או יבש, לפזר בצורה אחידה ובעיקר על הקצוות. אין צורך לשטוף. לקבלת תוצאות אופטימליות מומלץ להשתמש מידי יום. רכיבים עיקריים ויתרונותיהם: שמן נר הלילה (Oenothera Biennis): שמן נר הלילה מזין ומעניק לחות לשיער ולקרקפת. שמן זרעי Simmondsia Chinensis (חוחובה): שמן חוחובה מסייע בשיקום החיוניות והרעננות הטבעית של השיער. טוקופריל אצטט (ויטמין E): מציע הגנה נוגדת חמצון ותומך בבריאות השיער. שמן פירות Hippophae Rhamnoides: שמן אשחר הים מצעיר את השיער ומקדם את בריאות השיער הכללית. שמן זרעי Punica Granatum (שמן זרעי רימון): שמן זרעי רימון מוסיף ברק ומזין את השיער. שמן פרחים רוזה דמשקנה (שמן ורדים): שמן ורדים מספק ניחוח נעים מכיל: 50 מ"ל


85 120-29.17%

קרא עוד


סרום הזנה ושיקום לשיער

Hair Serum

 חווי את הנוסחה הייחודית של סרום השיער העוצמתי שלנו. הסרום הזה פותח בקפידה כדי להזין ולהעניק לחות לקרקפת, להוסיף ברק לשיער, להעניק לו נפח ולהשאיר אותו רך ונעים. מועשר בשמן זית ושמן חוחובה, מחייה ומחזיר את חיוניות השיער. עם היתרונות הנוספים של ויטמין E סרום זה מתאים לשימוש יומיומי ולכל סוגי השיער, במיוחד לשיער יבש, צבוע או פגום. סרום לשיער גם מספק הגנה מפני החום של מייבשי השיער.

הוראות שימוש: למרוח את הסרום על שיער לח או יבש, לפזר בצורה אחידה ובעיקר על הקצוות.

 אין צורך לשטוף. לקבלת תוצאות אופטימליות מומלץ להשתמש מידי יום.

 

 

רכיבים עיקריים ויתרונותיהם:

שמן נר הלילה (Oenothera Biennis): שמן נר הלילה מזין ומעניק לחות לשיער ולקרקפת.

 

שמן זרעי Simmondsia Chinensis (חוחובה): שמן חוחובה מסייע בשיקום החיוניות והרעננות הטבעית של השיער.

 

טוקופריל אצטט (ויטמין E): מציע הגנה נוגדת חמצון ותומך בבריאות השיער.

 

שמן פירות Hippophae Rhamnoides: שמן אשחר הים מצעיר את השיער ומקדם את בריאות השיער הכללית.

 

שמן זרעי Punica Granatum (שמן זרעי רימון): שמן זרעי רימון מוסיף ברק ומזין את השיער.

 

שמן פרחים רוזה דמשקנה (שמן ורדים): שמן ורדים מספק ניחוח נעים

 

                                          מכיל: 50 מ"ל 

תכולה
125 מ"ל
מרכיבים
Grape (vitis vinifera) seed oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, argania spinosa kernel oil , hippophae rhamnoides oil, tocopheryl acetate, citrus aurantium dulcis (sweet orange) seed, oil.